Avnbøl Alle 28 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kastrup - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kastrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kastrup er to nye villaer netop kommet på markedet, begge med rummelig plads og attraktive beliggenheder. Den første villa er beliggende på Avnbøl Alle 28, med et samlet boligareal på 224 m², fordelt på 7 værelser.

Grunden omkring villaen strækker sig over 909 m² og tilbydes til en pris på 9.995.000 kroner. Denne imponerende bolig løsner op for mange muligheder for både luksuriøs indendørs og udendørs livsstil.

Den anden villa, på Ilbro Alle 43, præsenterer en lignende boligoplevelse med 217 m², også fordelt på 7 rum. Grunden her er på 879 m², hvilket giver en fin balance mellem boligareal og udendørs plads til 8.195.000 kroner.

Disse villaer i Kastrup tilbyder masser af plads til familier, der ønsker at bo tæt på byen, mens de stadig kan nyde de fordele og udvidede udendørs muligheder en villa tilbyder.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga